Deja, negalime rasti {{term}}. Bandykite dar kartą.
„Regus“ atsakas į COVID-19
Shareholder Information
Data Dokumento pavadinimas PDF
Regus Audit Committee Guidelines Print
Regus Nomination Committee Guidelines Print
Regus Remuneration Committee Guidelines Print
Remuneration Statement
Data Dokumento pavadinimas PDF
03/11/2015 Remuneration Statement Print

Kas yra Registras?

Akcininkų registre yra įrašas apie Jūsų turimas „Regus“ akcijas. Registras yra visų akcininkų, jų vardų, adresų ir turimos „Regus“ akcijų dalies sąrašas. Registrą tvarko kompanija „Capita Registrars“ (toliau - Registras). „Regus“ Registras atnaujina Jūsų duomenis, kai pasikeičia asmeninės aplinkybės ar akcijų dalis. Jis taip pat išsiunčia Jums turimų akcijų sertifikatus bei dividendų čekius.

Pagal įstatymus, registras yra viešas dokumentas, kurį Registras pagal pageidavimą privalo pateikti. Prašyme turi būti nurodytas duomenų prašančio asmens vardas ir pavardė bei adresas, tikslas, kuriam bus naudojami gauti duomenys, informacija apie tai, ar duomenimis bus dalinamasi su trečiasiais asmenimis ir, jei taip, kokiu tikslu. „Regus“ neteikia jokios informacijos apie akcijų turėtojus trečiosioms šalims, išskyrus mūsų teisinių įsipareigojimų numatomus atvejus.

Ką turėčiau daryti su savo akcijų sertifikatu?

Akcijų turėjimo sertifikatai yra įrodymas apie Jūsų turimas akcijas ir turėtų būti laikomi saugioje vietoje. Jums jų prireiks, jei ateityje norėsite parduoti visas ar dalį savo akcijų. Rekomenduojame atskirai saugoti informaciją su sertifikatų numeriais ir akcijų dalimi, kurios nurodytos kiekviename sertifikate, tam atvejui, jei prarastumėte originalą. Akcininkai yra patys atsakingi už akcijų sertifikatus.

Ką turėčiau daryti, jei ketinu keisti namų adresą?

Jei keičiate gyvenamosios vietos adresą, turite informuoti Registrą apie savo naująjį adresą. Jei esate užsiregistravę „Capita Share“ portale (www.capitashareportal.com), galite informuoti apie savo pasikeitusį adresą prisijungdami prie savo paskyros. Jums prireiks:

  • pilnas akcininko vardas ir dabartinis gyvenamosios vietos adresas
  • akcininkų Investuotojų Kodas

Visą informaciją rasite ant savo akcijų sertifikato, dividendų kvito arba bet kurios kitos korespondencijos.

Taip pat galite užpildyti adreso keitimo formą, kurią rasite Registro svetainėje www.capitaregistrars.com (Dėmesio: paspaudus nuorodą atsidarys naujas naršyklės langas) spusteldami 'Shareholders and Employees', tuomet 'Leaflets and Forms'. Užpildžius ir pasirašius formą, grąžinkite ją Registrui paštu, adresu Capita Registrars, The Registry, 34 Beckenham Road, Beckenham, Kent BR3 4TU.

Ką turėčiau daryti, jei ketinu pakeisti vardą ar pavardę?

Jei keičiate savo vardą ar pavardę, informuokite Registrą apie savo naująjį vardą ir pavardę nurodydami ir senąjį vardą bei pavardę. Prisekite savo santuokos liudijimą ar pavardės keitimo patvirtinimą kartu su savo akcijų sertifikatu (sertifikatais) bei visus Jūsų ankstesne pavarde išrašytus, bet neapmokėtus, dividendų čekius. Registras išrašys juos Jūsų nauja pavarde. Jei taip pat keičiate ir gyvenamosios vietos adresą, žiūrėkite skiltį „Ką daryti, jei keičiu gyvenamosios vietos adresą?“

Kaip turėčiau informuoti apie registruoto akcininko mirtį?

Jei administruojate nekilnojamąjį turtą, Jums gali tekti perduoti akcijas kitiems turėtojams ar parduoti nuosavybę.

Pirmasis žingsnis yra susisiekti su mūsų registru adresu:

„Capita Registrars“, Registras, 34 Beckenham Road, Beckenham, Kent BR3 4TU

Tuomet Jūsų vardas bus laikinai pažymėtas, kad, kol įmanoma, Jūsų vardu nebūtų išrašomi nauji dividendų išmokėjimai. Jums taip pat bus atsiųsti dokumentai, kuriuos reikės užpildyti. Susisiekite su mūsų Registru raštu arba telefonu, kad jie galėtų Jus detaliau informuoti apie procesą.

Praradau savo dividendų čekį. Kaip galėčiau gauti naują?

Jei prarandate dividendų išmokėjimo čekį iki pervedimo į savo banko sąskaitą, susisiekite su mūsų Registru raštu. Registras šiuo atveju galės išduoti Jums pakaitinį čekį. Atkreipkite dėmesį, kad gali būti taikomas papildomas administravimo mokestis.

Mano dividendų čekio galiojimo data baigėsi.

Jei atsiųsite mūsų Registrui nebegaliojantį čekį, jie išduos Jums naują. Jums gali tekti sumokėti papildomą administravimo mokestį.

Ar įmanoma mano dividendus išmokėti į nurodytą banko sąskaitą?

Tai galima padaryti daugelyje Jungtinės Karalystės bankų. Kartais tai vadinama „mokėjimo instrukcija“ ar „dividendų įgaliojimu“. Dividendų atsiėmimas yra paprastas - jie bus pervesti į Jūsų sąskaitą nurodytą dieną, o mokestinė informacija apie Jūsų dividendus bus išsiųsta Jūsų nurodytu adresu.

Jei užsiregistuosite „Capita Shareportal“ portale, visą informaciją galėsite nurodyti internetu.

Jei norėtumėte informaciją nurodyti raštu, arba Jūsų nuosavybę valdo keli asmenys, arba tai yra korporacijos nuosavybė, tiesiog atsispausdinkite dividendų instrukcijos formą iš "formos" nuorodos, užpildykite ir išsiųskite Registrui.

Jie atliks visas reikiamas procedūras, kad Jūsų prašymas būtų apdorotas iki kito dividendų mokėjimo. Turėkite omenyje, kad nepriklausomai nuo gavėjo, dividendai paprastai apskaičiuojami likus vienam ar dviems mėnesiams iki dividendų mokėjimo dienos. Jei Jūsų prašymas gautas po šio laiko, gausite dividendus anksčiau nurodytu mokėjimo būdu, tačiau bus užtikrinta, kad Jūsų prašymas bus apdorotas kitam mokėjimui.

Akcininkai ne iš Jungtinės Karalystės turėtų apsilankyti portale www.capitashareportal.com, skiltyje "shareholders and employees", kad parsisiųstų šaliai, kurioje reziduoja aktualią formą.

Ar galiu gauti savo dividendus akcijomis, o ne grynaisiais pinigais?

Šiuo metu atlikti šį veiksmą nėra galimybės.

Ką reiškia „paskutinė dividendų išmokėjimo diena“ ir „įrašo data“?

Prieš paskelbiant dividendus ir konsultuojantis su Londono akcijų birža, mes nustatome datą, kurią mūsų akcijos parduodamos be teisės į dividendus. Tai vadinama "neįskaitant dividendų". Prieš šią datą, pardavimai laikomi "su dividendais".

Jei perkate akcijas prieš „neįskaitant dividendų“ datą, turite teisę gauti naujausius paskelbtus dividendus. Jei perkate akcijas po šios datos, dividendai išmokami ankstesniam akcijų turėtojui.

Dividendai akcininkams išmokami pagal jų turimą akcijų dalį iki mokėjimo dienos. Šiuo metu mokėjimo diena yra dvi dienos po „neįskaitant dividendų“ datos. Jei neseniai pardavėte akcijas ir gavote dividendus, tačiau nesate tikri, ar jie Jums priklauso, susisiekite su agentu, tarpininkavusiu parduodant. Priklausomai nuo sandorio datos, dividendai gali priklausyti naujam akcijų turėtojui.

Kaip perduoti savo akcijas draugui ar giminačiui?

Jei norite perduoti ar parduoti akcijas pažįstamam asmeniui, galite perduoti savo nuosavybę pasinaudodami „akcijų perdavimo forma“. Šią formą galite parsisiųsti iš Registro portalo www.capitashareportal.com (Dėmesio: ši nuoroda atsidarys naujame naršyklės lange) skiltyje ‘ Dokumentai ir formos’. Užpildę ir pasirašę formą, paštu išsiųskite ją „Capita Registrars“.

Mano akcijų sertifikatas buvo pavogtas / pamestas. Kaip galėčiau gauti naują?

Jei praradote savo akcijų turėtojo sertifikatą, kaip įmanoma greičiau informuokite Registrą. Tai galima padaryti raštu arba telefonu. Tai leis „Capita“ informuoti Jus apie sertifikato kopijos gavimo procesą. Priklausomai nuo akcijų, kurios nurodytos prarastame sertifikate, vertės, gali būti taikomas papildomas administracinis mokestis.

Jei Jūsų akcijų turėtojo sertifikatas buvo pavogtas, susisiekite su policija ir gaukite nusikaltimo registravimo numerį. Jį gavę, parašykite „Capita“ informuodami apie vagystę ir nurodydami nusikaltimo registravimo numerį. „Capita“ informuos Jus apie tolesnes procedūras.