Deja, negalime rasti {{term}}. Bandykite dar kartą.
„Regus“ atsakas į COVID-19
Regus Chairman - Douglas Sutherland

Douglas Sutherland

Pirmininkas

Douglas Sutherland buvo paskirtas valdybos pirmininku 2010 m. gegužės 18 d. Douglas buvo „Skype“ finansų direktoriumi, kai kompaniją perpirko „eBay“, bei „Secure Wave“ finansų diektoriumi, kai kompaniją įsigijo „PatchLink“. Prieš tai, Douglas buvo „Arthur Andersen“ partneris, atsakingas už tarptautinę vadybą. Jis vadovavo kompanijoms visame pasaulyje ir buvo vienas iš Amerikos prekybos rūmų Liuksemburge steigėjų. Šiuo metu Douglas taip pat yra „Median Gruppe S.à r.l.“ bei „Socrates Health Solutions Inc.“ direktorius.

Regus CEO Mark Dixon

Mark Dixon

Vykdomasis direktorius

Įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Markas Dixonas yra vienas žinomiausių Europos verslininkų. Nuo „Regus“ įkūrimo Briuselyje (Belgija) 1989 m., jis užsitarnavo nepriekaištingą inovatoriaus ir lyderio reputaciją. Iki „Regus“ jis buvo įkūręs ne vieną verslą mažmeninės prekybos ir maisto sektoriuose. Markas, įvertintas daugybe verslo apdovanojimų, savo ateities darbo vizija kardinaliai pakeitė verslo požiūrį į nuosavų biurų poreikį.

Regus COO & CFO - Dominik de Daniel

Dominik de Daniel

Finansų direktorius ir Operacijų direktorius

Dominikas de Danielas prisijungė prie „Regus“ 2015 m. lapkričio 1 d. kaip Finansų ir Operacijų direktorius. Devynerius metus iki prisijungiant prie „Regus“, Dominikas dirbo „Adecco“, pasaulyje pirmaujančio žmogiškųjų resursų sprendimų tiekėjo, finansų direktoriumi. Dominikas taip pat buvo pasaulinių „Adecco“ procesų vadovas, atsakingas už pasaulinę „Adecco“ grupės informacijos vadybą ir kompanijos veiklą Kinijoje. Prieš tai Dominikas ėjo vyriausio finansų direktoriaus pareigas lyderiaujančioje Vokietijos žmogiškųjų resursų kompanijoje „DIS AG“, kurią vėliau įsigijo „Adecco“ grupė.

Regus Senior Non-Executive Director - Lance Brown

Lance Brown

Vyresnysis nepriklausomas nevykdomasis direktorius

Lance Browne paskirtas nevykdomuoju „Regus“ direktoriumi 2008 m. rugpjūčio 27 d., o 2010 m gegužės 18 d. tapo vyriausiu nepriklausomu direktoriumi, 2012 m. rugsėjo 27 d. - Skyrimo komiteto pirmininku. Prieš tai Lance buvo „Standard Chartered Bank“ (Kinija) vykdomuoju direktoriumi, „IMI plc“ nevykdomuoju direktoriumi, vyriausiu patarėju Londono mieste, „China Goldmines plc“ valdybos pirmininku ir verslo plėtros direktoriumi kompanijoje „Powergen International“. Lance taip pat yra „Travelex“ (Kinija) valdybos pirmininkas ir „WS Atkins International“ patarėjų tarybos narys.

Regus Non-Executive Director - Elmar Heggen

Elmar Heggen

Nepriklausomas nevykdomasis direktorius

Elmaras Heggenas buvo paskirtas „Regus“ nevykdomuoju direktoriumi 2010 m. liepos 1 d., o Audito komiteto pirmininku - 2012 m. rugsėjo 27 d. Elmaras yra sukaupęs didžiulę vadybos patirtį. Nuo 2006 m. jis buvo lyderiaujančio Europos pramogų tinklo „RTL Group“ finansų direktorius, korporatyvinių reikalų vadovas ir Vykdomojo komiteto narys. Prisijungdamas prie „RTL Group“ 2000 m., jis buvo Susijungimų ir pirkimų bei Strategijos grupės viceprezidentas. Prieš prisijungiant prie „RTL“, Elmaras buvo Jungtinės Karalystės „Felix Schoeller Digital Imaging“ viceprezidentas ir vadovas. Šiuo metu Elmaras taip pat yra „RTL Group“ finansų direktorius bei Vykdomojo komiteto narys. Taip pat jis užima „Atresmedia“ (Ispanija), „Metropole television“ (Prancūzija) valdybų nario pareigas ir yra „Broadcast Centre Europe SA“ valdybos pirmininkas.

Regus Non-Executive Director - Florence Pierre

Florence Pierre

Nepriklausomas nevykdomasis direktorius

Florence Pierre buvo paskirta nevykdomąja „Regus“ direktore 2013 m. gegužės 21 d. Šiuo metu savo laiką ji skiria direktorės pareigoms, konsultavimui ir rizikos investicijoms į kompanijas, vystančias inovatyvius interneto sprendimus. Ji yra sukaupusi daugiau nei 30 metų patirties tarptautinių finansų srityje, užima aukštas pozicijas „BNP“, „Financière Rothschild“, „Degroof Corporate Finance“ bei savo pačios susijungimų ir pirkimų konsultacinėje kompanijoje. Florence yra dirbusi Čikagoje, Niujorke, Paryžiuje ir Briuselyje, todėl yra sukaupusi daugybę tarptautinės patirties. Ji taip pat dėstė ekonomiką ir finansus, išleido daugybę knygų ir mokslinių staipsnių verslo vertinimo tema, yra kelių viešų ir privačių Prancūzijos verslo bei inovacijų komitetų narė. 2010-2013 Florence buvo „3i Infrastructure plc“ diektorė, o šiuo metu vadovauja „ESL Network“, pirmaujančiai Prancūzijos strateginio konsultavimo ir rinkos tyrimų kompanijai.

Regus Non-Executive Director - François Pauly

François Pauly

Nepriklausomas nevykdomasis direktorius

François Pauly paskirtas nevykdomuoju „Regus“ direktoriumi 2015 m. gegužės 19 d. François turi daugiau nei 30 metų patirties bankininkystės sektoriuje. Iki 2014 m. spalio François buvo „Management Board of Banque Internationale à Luxembourg“ (“BIL”) vadovu ir valdybos pirmininku. Ankstesnė jo valdymo patirtis apima vadovaujančias pozicijas „BIP Investment Partners S.A.“, „Dexia Group“ ir „Sal“. Oppenheimer & Cie, jaunesnysis. S.C.A. François šiuo metu taip pat užima vyesniojo patariančio partnerio pareigas „Castik Capital Partners“ bei nevykdomojo direktoriaus pareigas „Luxembourgeoise SA“, „BIP Investment Partners SA“, „M&C S.p.A“ bei „Cobepa SA“. François taip pat yra kelių labdaros organizacijų valdybų narys.

Regus Non-Executive Director - Nina Henderson

Nina Henderson

Nepriklausomas nevykdomasis direktorius

Nina Herdenson buvo paskirta į valdybą 2014 m. She is currently a non-executive Director of Hikma Pharmaceuticals PLC. gegužės 20 d. Šiuo metu ji yra „CNO Financial Group“ direktorė („Bankers Life“, „Washington National“ ir „Colonial Penn“ draudimo kompanijos). Nina taip pat yra vykdomoji „Henderson Advisory“ partnerė. Kompanija teikia rinkos vertinimus investicijų kompanijoms. Per savo trisdešimties metų karjerą „Bestfoods“ ir vėliau „CPC International“, ji dirbo įvairiose Šiaurės Amerikos ir tarptautinėse vadovavimo bei rinkodaros pozicijose, įskaitant „Bestfoods“ viceprezidentės bei „Bestfoods Grocery“ prezidentės pareigas. Nina taip pat yra buvusi daugybės įvairių kompanijų direktore, įskaitant „AXA Financial Inc“, „Royal Dutch Shell plc.“, „Del Monte Food Company“ bei „Pactiv Corporation“. Nina yra Drekselio universiteto, kurį baigė su pagyrimu, globėja. 2010 m. ji pelnė išskirtinio Drekselio universiteto alumni titulą. Ji taip pat vadovauja Niujorko „Visiting Nurse Service“ bei Užsienio politikos asociacijai.